Drzwi zewnętrzne pcv, aluminiowe i stalowe

Solidne, ciepłe i nowoczesne 

Drzwi zewnętrzne, będące najważniejszym elementem prowadzącym do mieszkania czy domu są wizytówką lokatorów. To od ich stylu, koloru, technologii wykonania oraz zgrabnych dodatków gość może domyślać się kogo odwiedza. Solidne i trwałe drzwi antywłamaniowe o prostym stylu świadczą o potrzebie bezpieczeństwa domowników. Figlarne wykończenia, zdobione okucia i frezy, nieszablonowa paleta barw, pokażą charakter i usposobienie miłośnika sztuki i artyzmu lubiącego wyróżniać się z tłumu. To właśnie ten pierwszy rzut oka na drzwi wejściowe pokazuje charakter domowników.

Drzwi wejściowe są jedną z Naszych propozycji w zakresie dostawy i montażu, a różnorodny wybór stolarki i producentów pozwala Nam stworzyć ofertę dla każdego klienta. Od ponad dekady z kunsztem i elegancją dostarczamy wysokiej jakości produkty oraz niezmiennie dopracowany i fachowy montaż. To dzięki pomocy Naszych pomiarowców, klient zawsze dokonuje prawidłowych i owocujących długoletnim i bezawaryjnym użytkowaniem wyborów. Zapraszamy i Państwa do udanych zakupów na lata.

DRZWI ZEWNĘTRZNE STALOWE, DRZWI ANTYWŁAMANIOWE 

BUDOWA UNIVERSAL DELTA

BUDOWA SPECIAL DELTA

BUDOWA PREMIUM DELTA

BUDOWA MAXIM DELTA

BUDOWA PERFECT DELTA

BUDOWA ROYAL84 DELTA

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Stalowe drzwi zewnętrzne to solidnie wykonane konstrukcje, z wieloma różnymi parametrami docieplenia oraz systemami okuć i punktów ryglujących. W zależności od modelu, drzwi występują w różnych opcjach tłoczenia, oraz kolorystyce dopasowanej do budownictwa typowego. Grubość drzwi od 56 mm do 84 mm co pozwala uzyskać parametry wyciszenia od 27 do 44 decybeli. Standardowym wyposażeniem oferty jest stalowa ościeżnica, komplet okuć z zamkami i wkładkami systemowymi oraz próg. Istnieje możliwość skracania wybranych modeli do nietypowych otworów. Drzwi z serii stalowej posiadają w zależności od modelu poprzeczne pręty zbrojeniowe, panele cieplne XPS oraz drewniane elementy konstrukcji ramy. Tak wykonana stolarka przygotowana jest również jako drzwi przeciw pożarowe PPOŻ w klasie Ei30 oraz Ei60 a także jako drzwi antywłamaniowe a klasach od RC2 do RC3. Każdy z wymienionych parametrów funkcyjnych posiada stosowny certyfikat wydany przez powołaną do tego jednostkę sprawdzająco – certyfikującą. 

Drzwi wejściowe występują w rozmiarach:

  • Ościeżnica PU56: 80N wymiar otworu 860 x 2040 mm / 90N wymiar otworu 960 x 2065 mm
  • Ościeżnica PD150: 80N wymiar otworu 880 x 2060 mm / 90N wymiar otworu 1000 x 2085 mm
  • Ościeżnica ODS56: 80N otwór 900 x 2080 mm / 90N wymiar otworu 1020 x 2100 mm

Drzwi zewnętrzne z serii producenta DELTA to doskonały wybór do każdego domu i mieszkania. Wykonanie z grubej blachy oraz ocieplenie płytami XPS to renoma POLSKIEJ produkcji.  Drzwi antywłamaniowe posiadają również wiele ciekawych wzorów, dzięki którym wpasują się doskonale w każdą bryłę budynku oraz w każdy rodzaj indywidualnej stylizacji. Bezpieczne zamki, wielopunktowe ryglowanie oraz antywyważeniowe bolce zapewnią wysoką klasę bezpieczeństwa. Do wyboru dla Państwa przygotowane jest wiele kolorów popularnych oklein drzwi wejściowych. 

Antywłamaniowe drzwi coraz częściej stosowane są w budynkach wielorodzinnych. Z uwagi na częste włamania, zwłaszcza w okresie wakacyjnym oraz świątecznym klienci decydują się na montaż drzwi wejściowych, właśnie w klasie antywłamaniowej. Pozwala to na polepszenie bezpieczeństwa mieszkania, oraz jest pożądane przez wiele firm ubezpieczeniowych. Ponieważ drzwi antywłamaniowe cechują się najczęściej gładkim wzorem i płaską płytą wierzchnia, aby uzyskać zdobienie i indywdualny, nowoczesny styl, wprowadzone zostały do oferty paski INOX. Są to naklejane na wierzchnią część drzwi wejściowych aluminiowe elementy zdobne, które ożywią i ozdobią Państwa drzwi. Poniżej przykłady takiego rozwiązania.

Drzwi wejściowe zewnętrzne stalowe to rozwiązanie wysokiej jakości. Drzwi te pasują niemalże do każdego typu mieszkania czy domu. Ich szeroka możliwość stosowania sprawia, że są to wciąż najbardziej cenione na rynku rozwiązania. Ponadto stosowane do użytku w domu jednorodzinnym posiadają wiele możliwości szklenia szybami bezpiecznymi, ciepłymi i antywłamaniowymi. Należy pamiętać, że stosowane drzwi wejściowe na zewnątrz, narażone na warunki atmosferyczne, konieczne jest zastosowanie zadaszeń nad drzwi

AKTUALNY KATALOG DRZWI 2020

UMÓW POMIAR

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wykonamy pomiar oraz wycenę w możliwie najszybszym terminie.

DRZWI ZEWNĘTRZNE DREWNIANE 

 

 

Drewniane drzwi zewnętrzne to produkty w klasie premium. Klienci szukający takich rozwiązań cenią sobie styl, niepowtarzalność i zgodę z naturą. Wysokiej jakości drewno gwarantuje zadowolenie z wyboru na długie lata. Ponieważ drzwi drewniane wykonywane są zawsze na zamówienie, nawet pomimo proponowanych wzorów z katalogu, istnieje możliwość wykonania drzwi jedynych i niepowtarzalnych według własnej kompozycji. Drzwi takie są również „świeżo” wykonane, więc to pewne, że nie jest to produkt odstany na magazynach i przestawiany lub przenoszony z miejsca na miejsce. Ograniczeniem desingu staję się wówczas Państwa wyobraźnia. Drzwi drewniane to oprócz bezsprzecznych walorów estetyki i stylu również wysokiej klasy bezpieczeństwo i izolacja termiczna. Dzisiejsze wykonanie zamków, okuć i szyb pozwala uzyskać wysokiej klasy bezpieczeństwa a przy tym parametry izolacyjności cieplnej. Stosowanie drewna sosnowego, dębowego lub mahoniowego pozwala również zadowolić każdego wymagającego klienta, kładącego nacisk na swoje własne potrzeby. Każde drzwi drewniane wykonywane są na zamówienie klienta,  który ma pewność, że wykonany produkt będzie nowy, wykonany indywidualnie i w głównej części ręcznie, stanowiąc arcydzieło i kunszt człowieka dla człowieka. 

PRZYKŁADOWE MODELE DRZWI

kliknij by powiększyć  

Propozycja drzwi wejściowych drewnianych z Naszej firmy to pewność co do:

 

  • doskonałej izolacyjności cieplnej i akustycznej, 
  • idealnie dobranych parametrów uszczelek drzwiowych,
  • suszone drewno klejone wraz z wypełnieniem płytą STADUR-SPH,  
  • naturalne i wysokojakościowe okleiny fornirowe, 
  • ogromna baza kolorystyczna lakierów TEKNOS,
  • kompletne wyposażenie w zamki, czopy, zasuwnice wraz z progiem aluminiowym ALURON, 
  • do każdego modelu drzwi dysponujemy różnorakim wyborem klamek i okuć, 

 

Prezentowane modele drzwi drewnianych są w Naszej ofercie standardowej, co nie oznacza, że dla wymagających klientów nie możemy zaprojektować i wykonać JEDYNEJ w swoim rodzaju aranżacji drzwi według pomysłu. 

 

Drzwi zewnętrzne Łódź, drzwi wejściowe Pabianice, drzwi antywłamaniowe Pabianice , drzwi drewniane Łódź, drzwi zewnętrzne stalowe Łódź,  drzwi stalowe Pabianice