Daszki poliwęglanowe, daszki nad drzwi, daszki balkonowe,

daszek nad drzwi wejściowe, daszki balkonowe na wymiar

 

 Daszki poliwęglanowe nad drzwi, daszki balkonowe, daszki zdobione i kute, oraz ścianki boczne do daszków to Nasza propozycja ofertowa. Jakościowe produkty spełnią oczekiwania KAŻDEGO poszukującego profesjonalnych rozwiązań. Jako producent oferujemy Nasze markowe produkty o nazwach handlowych GIDOX  ( gięte ) oraz DAXTRA ( balkonowy płaski ). 

GIDOX to lekkie zadaszenia gięte po łuku, dwuspadowe lub jednospadowe. Możliwość gięcia w obie płaszczyzny na boki, jednospadowe na jeden z boków, lub jednospadowe od ściany do zewnątrz.  Jako producent wykonujemy gięcia łuków samodzielnie. To znacznie obniża czas produkcji oraz podnosi jakość, na którą mamy wpływ samodzielnie. Gięte łuki są zawsze estetyczne i nie pogniecione, co nadaje całości świetny wygląd i znacznie różni się od amatorskich adeptów gięcia profili. Zadaszenia drzwiowe GIDOXdoskonałym i JEDYNYM SŁUSZNYM elementem do zabezpieczenia drzwi przed czynnikami atmosferycznymi. W obecnym czasie stosowanie zadaszeń jest zaleceniem niemalże każdego producenta drzwi zewnętrznych. Nie warto rezygnować z montażu zadaszenia. Może to okazać się znacznie bardziej kosztowne, jeśli dojdzie do wypaczenia lub uszkodzenia drzwi a reklamacja nie zostanie uznana.

Daszki balkonowe, DAXTRA to świetne rozwiązanie dla osłonięcia każdego rodzaju balkonu. Wykonywane są modułowo, co pozwala na łączenie segmentów w ciągi. Instalacja daszków balkonowych, jest łatwa i wiąże się jedynie z przykręceniem wsporników do podsufitki balkonu sąsiadującego. Daszki balkonowe, DAXTRA są odpowiedzią na  „zalewającego” sąsiada, nieczystości ptactwa, czy ochronę przed deszczem i śniegiem. Wytrzymałe płyty poliwęglanowe sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, nadając całość nietuzinkowego desingu i LOOKU. 

Ścianki boczne 

Ścianki boczne, jako dodatek do zadaszeń GIDOX i DAXTRA, są wykonywane z solidnego profilu samonośnego, aluminiowego, który umożliwia wykonywanie nietypowych kształtów. Ścianki boczne są ofertą dodatkową, którą warto rozważyć, aby uniknięcia wiatrów bocznych przed wejściem drzwiowym oraz nasypów śnieżnych. Profile w systemach ścianek są sztywne i wytrzymałe a montaż ścienny i mocowanie do daszku zabezpiecza skutecznie przed silnym wiatrem.

 

Zadaszenia GIDOX I DAXTRA to produkty wykonane z zachowaniem wysokiej jakości i standardów.PEWNE i BEZPIECZNE, posiadają doskonale dopasowane profile, które przenoszą znaczne obciążenia śnieżne i wytrzymają wiele obciążeń wiatrowych. Skonstruowane są również tak, że padający deszcz zostaje wyciszony,co polepsza zdecydowanie użytkowanie. Już nie muszą Państwo szukać przypadkowych rozwiązań lub zawodnych konstrukcji oferowanych w popularnych marketach budowlanych, które służą na jeden sezon. Profesjonalne i trwałe zadaszenia, które posłużą długimi LATAMI zamówią Państwo w opcji z pomiarem lub przez Nasz konfigurator.

Istnieje możliwość wykonania konstrukcji nietypowych zadaszeń oraz zdobionych elementami kutymi. W tym celu zalecamy umówienie się z Naszym konsultantem.

PRZYKŁADOWA GALERIA PRAC WŁASNYCH

Daszki poliwęglanowe, daszki nad drzwi, daszki balkonowe, daszek nad drzwi wejściowe, daszki balkonowe na wymiar

Daszki poliwęglanowe, daszki nad drzwi, daszki balkonowe, daszek nad drzwi wejściowe, daszki balkonowe na wymiar