ROLETY MATERIAŁOWE, ROLETY DZIEŃ NOC 

Rolety materiałowe to jeden z głównych nurtów produkcyjnych firmy, które wciąż cieszą się ogromną popularnością. Rolety wybierane są do wszelkich aranżacji okien, a dodatkowo służą jako osłona przeciwsłoneczna. Produkty wykonujemy niezmiennie na wysoko jakościowych systemach kasetowych, wykonanych z aluminium, oraz w formie rolet wolno wiszących. Szeroka gama osprzętu pozwala dopasować się do różnej kolorystyki okien, a wysoka jakość i trwałość tkanin zapewnią długi czas użytkowania i odporność na płowienie.  W obecnym czasie poszerzenie kolekcji tkanin o wartościowe produkty funkcyjne, pozwalają wybrać również  tkaniny zaciemniające z powłokami silver UV. Tak wykonane tkaniny służą coraz skuteczniej do redukcji nagrzewania się pomieszczeń, zwłaszcza w coraz bardziej upalne lata.

 SYSTEMY ROLET

Rolety materiałowe w kasecie, to system tkaniny zabudowanej w aluminiowej osłonie, która pozwala na utrzymanie jej w należytej czystości. Dodatkowo roleta ta wyposażona jest w boczne prowadnice pcv, które utrzymują tkaninę przy szybie podczas uchylania okna. Roleta ta wyposażona jest w mechanizm hamulca, który zatrzyma tkaninę w każdej pozycji okna.

Rolety materiałowe mini, to ekonomiczne rozwiązanie do osłonięcia szyby. Bezinwazyjny montaż za pomocą zaczepów „za ramę” okna pozwalają na stosowanie rolet choćby w mieszkaniach wynajmowanych. Rolety mini to rozwiązanie dla chcących uzyskać prywatność i osłonę w nie dużych kosztach. Rolety te są również wyposażone w system hamulca.

Rolety materiałowe wolnowiszące oferują zasłonięcie dużych przestrzeni okiennych. Rolety te pozwalają na wykonanie kryć dużych okien, nawet powyżej 220 cm szerokości. System stosowany również niekiedy jako plansze do rzutników, przy wyposażaniu w tkaniny blockout. Rolety te wyposażone również w mechanizm hamulca.

Rolety dachowe to osłony zaciemniające przestrzeń poddasza. Wykonywane są zgodnie z parametrami okna dachowego, wyposażane w tkaniny standardowe lub zaciemniające w systemie filtra UV. Stosowanie rolet dachowych z tkaninami zaciemniającymi pozwala redukować nagrzanie przestrzeni poddasza do 60%! Produkowane przez Nas rolety pasują do każdego markowego okna dostępnego na rynku. 

Polecamy również systemy rozwiązań rolet zaciemniających sterowanych elektrycznie. Zminimalizowane napędy elektryczne, zasilane prądem stałym lub akumulatorami to rozwiązanie dla wszystkich ceniących wygodę i nowoczesność. 

 

SUCHE FAKTY

POMIARY

Działamy błyskawicznie. Pomiary w naturalnych warunkach wykonujemy w ciągu 1-2 dni od zgłoszenia. Pracujemy aby dopasować się do Państwa potrzeb czasowych. Zabieramy katalogi i wzorniki zgłoszone przy umawianiu pomiaru.

REALIZACJA

Zamówienia realizujemy zwykle w ciągu 7-10 dni roboczych. W przypadku wydłużonego terminu, nasz konsultant poinformuje o przewidywanym czasie realizacji oraz ewentualnych przyczynach wydłużenia terminu wykonania.

MONTAŻ 

Wykonamy profesjonalnie montaż zamówienia. Wszystko odbędzie się sprawnie i dokładnie. Zwykle montaż profesjonalnie przeszkolonego pracownika trwa od 3 do 5 minut na jedną zamówioną roletę. 

GWARANCJA 

Pełna 2 letnia gwarancja na Nasze produkty. Bez wymówek. Jakość  produktu jest pewna u wielu, obsługa po zakupowa to pewność i Nasz priorytet! Gwarantujemy pełną obsługę gwarancyjną i po gwarancujna jako wartość ze znaczeniem.

ZAREZERWUJ TERMIN

Umów się na pomiar w najbliższym wolnym terminie.

Rolety materiałowe Łódź, rolety wewnętrzne Łódź, rolety dzień noc Łódź, rolety okienne Pabianice

COPYRIGHT BY DARK-ROLL seit 2008