W Naszej ofercie posiadamy szeroką gamę usług naprawczych, serwisowych instalacyjnych i projektowych popularnych produktów w Państwa domach i obiektach. Wciąż szkolony zespół potrafi rozwiązać wiele typowych jak i nietypowych usterek, w tym regulacje okien i drzwi. Zwykle typowe usterki usuwamy sprawnie już na pierwszej wizycie ekspertyzowej, polegającej na ocenie zużycia lub uszkodzenia produktu. Serwisujemy okna, drzwi oraz rolety zewnętrzne jako elementy wymagające najczęściej takich przeglądów. Radzimy sobie doskonale z naprawach automatyki, wymiany zużytych podzespołów, a także w zakresie usług ślusarskich. Otwieramy awaryjnie okna, drzwi, rolety zewnętrzne i bramy. W przypadku konieczności wymiany zużytych podzespołów Nasz serwis korzysta zawsze z dedykowanych i autoryzowanych części zamiennych. Nie stosujemy części z niepotwierdzonych źródeł, ponieważ na Naszą renomę pracujemy zbyt długo aby popełniać nieprzemyślane błędy. Z nami masz pewność solidnej naprawy z pełna Gwarancją.

Kliknij aby rozwinąć usługę
Serwis

Serwis firmy zajmuje się przywracaniem funkcji, utraconych w trakcie naturalnego zużycia, bądź wynikłych z uszkodzeń mechanicznych, wszelkiego rodzaju stolarki okiennej, stolarki drzwiowej, rolet aluminiowych, materiałowych, żaluzji, oraz wszystkich produktów oferowanych przez Nas, a zakupionych poza naszą firmą.

 

Serwis obejmuje zakres:

regulacja okien, naprawa okien, naprawa okuć okiennych, uszczelnianie okien, regulacja drzwi, naprawa drzwi, wymiana zamków, konserwacja drzwi, naprawa rolet aluminiowych, konserwacja rolet aluminiowych, instalacja silników do rolet ( zmiana napędu z ręcznego na elektryczny ), wymiana tkanin do rolet materiałowych, wymiana mechanizmów roletek, przeróbki rolet materiałowych,
wymiana poszyć markiz, konserwacja elementów markiz, naprawa bram garażowych, ustawianie silników bram, prace tynkarskie, obróbki ręczne po montażowe,

Serwis wykonuje powyższe prace w ramach zleceń, jak również jako prace dodatkowe bądź gwarancyjne.

 

serwis rolet łódź, naprawa żaluzji

MONTAŻ

W obecnej chwili oferujemy:
montaż okien, montaż pasywny okien,
montaż drzwi zewnętrznych, montaż drzwi wewnętrznych, montaż parapetów, instalacja konglomeratów, montaż rolet aluminiowych, montaż rolet materiałowych, żaluzji, moskitier,
instalacja bram garażowych, montaż silników radiowych, montaż markiz tarasowych, montaż daszków, montaż silników elektrycznych, instalacja silników do rolet, montaż mechaniczny innych elementów stolarki budowlanej,
montaż chemiczny elementów budowlanych,

Nasi montażysci to profesjonalny zespół zajmujący się na co dzień stolarką otworową, oraz techniką osłonową. Specjalizujemy się w montażu mechanicznym, chemicznym, oraz pasywnym. Codziennie spotykamy się z trudami stawianymi Nam przez nowe wyzwania montażowe, jak i wykończeniowe. Kształcimy się w celu podwyższania własnych preferencji, korzystając z nowinek technologicznych z kraju i zagranicy.

Zakres montaży wykonywanych przez Nas jest stale rozwijany, udoskonalany zgodnie ze zmieniającymi się standardami obowiązującymi na rynku oraz wyznaczanym przez ITB.

We wszystkich dziedzinach Naszej działalności, oferujemy oraz kierujemy się zasadą JOP.

 

serwis rolet łódź, naprawa żaluzji

PROJEKTY

Reklama na roletach, daszkach, markizach? Dlaczego nie! Wykonujemy dla Państwa pełne zadruki tkanin materiałowych stosowanych do rolet. Dodatkowo oferujemy pełne zagospodarowanie reklamowe przestrzeni rolet aluminiowych, markiz, a także reklamę na okna i drzwi.

TRANSPORT

Transport firmowy opiera się na bezpłatnym dostarczeniu towarów zakupionych w Naszej firmie do klienta oddalonego do 10 km od siedziby firmy oraz przy zakupie na kwotę nie niższą niż 500 zł. W innym wypadku prosimy zapytać o koszt dostawy.

 

KONTAKT Z NAMI

E-mail

biuro@dark-roll.pl

dark-roll@dark-roll.pl

montaz@dark-roll.pl

Telefon

Biuro: 42 215-55-75

 

Adres

ul. G. Narutowicza 4
95-200 Pabianice
NIP: 731-184-89-02

Godziny otwarcia

Pn-Pt: 9:00 - 17:00
Sb: nieczynne

Wypełnij formularz