PLISY MATERIAŁOWE, PLISY OKIENNE, ROLETY PLISOWANE

Plisy materiałowe, plisy okienne, rolety plisowane, to najczęściej spotykane nazewnictwo systemu osłon, który doskonale spełnia wiele Państwa potrzeb. Plisy materiałowe, bo to najtrafniejsza nazwa, są produktem, który łączy zalety rolet materiałowych, poszerzając właściwości użytkowe o dodatkowe zalety, takie jak:

– możliwość obsługi systemu obustronnie, od góry i od dołu za pomocą uchwytów,

– możliwość stosowania w oknach dachowych jako dodatkowa dekoracja pomieszczeń,

– montaż bezinwazyjny za ramę okna, w wielu wariantach wykonania,

– system montowany we wnękę okna, pozwala na stosowanie w systemach balkonów przesuwnych,

– możliwość aranżacji i osłony okien skośnych, oraz w pomieszczeniach o dużej wilgotności

Te i wiele dodatkowych zalet, które rozwiązują wiele typowych potrzeb użytkowników pozwala klasyfikować plisy materiałowe jako rozwiązanie doskonałe 

 

 SYSTEMY PLIS

SUCHE FAKTY

KOLORYSTYKA TKANIN

Plisy materiałowe wykonywane są z ponad 450 dostępnych wzorów i kolorów tkanin. Do dyspozycji pozostają tkaniny gładkie, piękne tkaniny dekoarycjne i żakardowe, oraz tkaniny funkcyjne, w tym zaciemniejące. Plisy zaciemnijające znajdują się doskonale w oknach gdzie nasłonecznienie jest znaczne.

KATALOG ONLINE

KOLORY PROFILI

Plisy okienne dopasowane są w swojej kolorystyce do wielu dostępnych profili okiennych oraz ich barw. Osprzęt w postaci rynien prowadzących oraz prowadnic bocznych uda sie dopasować niemalże do każdego koloru okna. Istnieje również możliwość dopasowania kolorów za pomocą malowania proszkowego na jedną z wielu barw RAL.

PALETA ONLINE 

GWARANCJA  

Pełna 2 letnia gwarancja na Nasze produkty. Bez wymówek. Jakość  produktu jest pewna u wielu, obsługa po zakupowa to pewność i Nasz priorytet! Gwarantujemy pełną obsługę gwarancyjną i po gwarancyjna jako wartość ze znaczeniem.

PLIKI DO POBRANIA 

INSPIRACJE WNĘTRZA

ZAREZERWUJ TERMIN

Umów się na pomiar w najbliższym wolnym terminie.

plisy materiałowe Łódź, plisy okienne Łódź, rolety plisowane Pabianice, plisy na okna łódzkie, plisy okienne zaciemniające, plisy bezinwazyjne Łódź

 

 

 

COPYRIGHT BY DARK-ROLL since 2008