Drzwi wewnętrzne to zwieńczenie każdego remontu czy budowy. Oddzielają pomieszczenia od ciągów komunikacyjnych wskazując rodzaj użytkowanej przestrzeni.  Poprzez zastosowanie różnych elementów dodatkowych użytkownik wie z jakim pomieszczeniem będzie miał do czynienia. Drzwi pokojowe wyposażone zwykle w zamki na klucz, lub wykonane „tępo” bez tego otworu. Drzwi łazienkowe w części dolnej posiadają zwykle podcięcie wentylacyjne lub tuleje i kratki. Drzwi techniczne, np. do kotłowni lub garażu są gładkie, bez przeszkleń. To dzięki różnym wykończeniom drzwi wewnętrznych dzielimy przestrzeń na sobie wiadomą. Drzwi wewnętrzne stanowią również doskonałą dekorację, dzięki zastosowaniu ogromnej ilości oklein ożywią lub nadadzą nowoczesności każdemu wnętrzu.

DRZWI WEWNĘTRZNE PŁYCINOWE RAMIAKOWE 

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Stalowe drzwi zewnętrzne to solidnie wykonane konstrukcje, z wieloma różnymi parametrami docieplenia oraz systemami okuć i punktów ryglujących. W zależności od modelu, drzwi występują w różnych opcjach tłoczenia, oraz kolorystyce dopasowanej do budownictwa typowego. Grubość drzwi od 56 mm do 84 mm co pozwala uzyskać parametry wyciszenia od 27 do 44 decybeli. Standardowym wyposażeniem oferty jest stalowa ościeżnica, komplet okuć z zamkami i wkładkami systemowymi oraz próg. Istnieje możliwość skracania wybranych modeli do nietypowych otworów. Drzwi z serii stalowej posiadają w zależności od modelu poprzeczne pręty zbrojeniowe, panele cieplne XPS oraz drewniane elementy konstrukcji ramy. Tak wykonana stolarka przygotowana jest również jako drzwi przeciw pożarowe PPOŻ w klasie Ei30 oraz Ei60 a także jako drzwi antywłamaniowe a klasach od RC2 do RC3. Każdy z wymienionych parametrów funkcyjnych posiada stosowny certyfikat wydany przez powołaną do tego jednostkę sprawdzająco – certyfikującą.

Drzwi wejściowe występują w rozmiarach:

  • Ościeżnica PU56: 80N wymiar otworu 860 x 2040 mm / 90N wymiar otworu 960 x 2065 mm
  • Ościeżnica PD150: 80N wymiar otworu 880 x 2060 mm / 90N wymiar otworu 1000 x 2085 mm
  • Ościeżnica ODS56: 80N otwór 900 x 2080 mm / 90N wymiar otworu 1020 x 2100 mm

WZORY DRZWI MODUŁOWYCH MDF

Skrzydła drzwiowe wykonane z modułowej płyty mdf, odznaczającej się najwyższą dostępną jakością. Całość okleinowana folią dekoracyjną w dostępnej palecie barw drewnopodobnych. Skrzydła wykonane w systemie przylgowym, górny zamek wykonany w systemie TOUCHWOOD. Drzwi wewnętrzne wyposażone są w trzy zawiasy dwuczopowe, które świetnie stabilizują połączenie skrzydło – ościeżnica. Wykonane ze stopów cynkowych o wysokiej trwałości, zamek wpuszczany w drzwi patentowy na klucz lub wkładkę WC, srebrny nikiel.

 

Skrzydła drzwiowe występują w rozmiarach standardowych 60 / 70 / 80 / 90 cm, oraz w rozmiarze 100 cm za dopłatą. Ościeżnice regulowane produkujemy w zakresie grubości ściany od 80 mm – 620 mm z postępem co 40 mm.  Standardowe ościeżnice blokowe ( stałe ) posiadają grubość 90 mm. Wysokość otworów w murze powinna mieścić się w zakresie 2045 – 2065 mm. Więcej informacji technicznych w katalogu — > KATALOG

 

 

Drzwi wewnętrzne MDF występują w wielu paletch kolorów. Są to kolory standardowe oraz z linii PRO. Seria PRO odznacza się znacznie trwalszymi okleinami odpornymi na zarysowania oraz wyglądającymi ekskluzywniej.

 

 

Drzwi zewnętrzne z serii producenta DELTA to doskonały wybór do każdego domu i mieszkania. Wykonanie z grubej blachy oraz ocieplenie płytami XPS to renoma POLSKIEJ produkcji.  Drzwi antywłamaniowe posiadają również wiele ciekawych wzorów, dzięki którym wpasują się doskonale w każdą bryłę budynku oraz w każdy rodzaj indywidualnej stylizacji. Bezpieczne zamki, wielopunktowe ryglowanie oraz antywyważeniowe bolce zapewnią wysoką klasę bezpieczeństwa. Do wyboru dla Państwa przygotowane jest wiele kolorów popularnych oklein drzwi wejściowych.
Antywłamaniowe drzwi coraz częściej stosowane są w budynkach wielorodzinnych. Z uwagi na częste włamania, zwłaszcza w okresie wakacyjnym oraz świątecznym klienci decydują się na montaż drzwi wejściowych, właśnie w klasie antywłamaniowej. Pozwala to na polepszenie bezpieczeństwa mieszkania, oraz jest pożądane przez wiele firm ubezpieczeniowych. Ponieważ drzwi antywłamaniowe cechują się najczęściej gładkim wzorem i płaską płytą wierzchnia, aby uzyskać zdobienie i indywdualny, nowoczesny styl, wprowadzone zostały do oferty paski INOX. Są to naklejane na wierzchnią część drzwi wejściowych aluminiowe elementy zdobne, które ożywią i ozdobią Państwa drzwi. Poniżej przykłady takiego rozwiązania.
Drzwi wejściowe zewnętrzne stalowe to rozwiązanie wysokiej jakości. Drzwi te pasują niemalże do każdego typu mieszkania czy domu. Ich szeroka możliwość stosowania sprawia, że są to wciąż najbardziej cenione na rynku rozwiązania. Ponadto stosowane do użytku w domu jednorodzinnym posiadają wiele możliwości szklenia szybami bezpiecznymi, ciepłymi i antywłamaniowymi. Należy pamiętać, że stosowane drzwi wejściowe na zewnątrz, narażone na warunki atmosferyczne, konieczne jest zastosowanie zadaszeń nad drzwi

AKTUALNY KATALOG DRZWI 2020

UMÓW POMIAR

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wykonamy pomiar oraz wycenę w możliwie najszybszym terminie.

DRZWI ZEWNĘTRZNE DREWNIANE 

 

 

Drewniane drzwi zewnętrzne to produkty w klasie premium. Klienci szukający takich rozwiązań cenią sobie styl, niepowtarzalność i zgodę z naturą. Wysokiej jakości drewno gwarantuje zadowolenie z wyboru na długie lata. Ponieważ drzwi drewniane wykonywane są zawsze na zamówienie, nawet pomimo proponowanych wzorów z katalogu, istnieje możliwość wykonania drzwi jedynych i niepowtarzalnych według własnej kompozycji. Drzwi takie są również „świeżo” wykonane, więc to pewne, że nie jest to produkt odstany na magazynach i przestawiany lub przenoszony z miejsca na miejsce. Ograniczeniem desingu staję się wówczas Państwa wyobraźnia. Drzwi drewniane to oprócz bezsprzecznych walorów estetyki i stylu również wysokiej klasy bezpieczeństwo i izolacja termiczna. Dzisiejsze wykonanie zamków, okuć i szyb pozwala uzyskać wysokiej klasy bezpieczeństwa a przy tym parametry izolacyjności cieplnej. Stosowanie drewna sosnowego, dębowego lub mahoniowego pozwala również zadowolić każdego wymagającego klienta, kładącego nacisk na swoje własne potrzeby. Każde drzwi drewniane wykonywane są na zamówienie klienta,  który ma pewność, że wykonany produkt będzie nowy, wykonany indywidualnie i w głównej części ręcznie, stanowiąc arcydzieło i kunszt człowieka dla człowieka. 

PRZYKŁADOWE MODELE DRZWI

kliknij by powiększyć  

Propozycja drzwi wejściowych drewnianych z Naszej firmy to pewność co do:

 

  • doskonałej izolacyjności cieplnej i akustycznej,
  • idealnie dobranych parametrów uszczelek drzwiowych,
  • suszone drewno klejone wraz z wypełnieniem płytą STADUR-SPH,
  • naturalne i wysokojakościowe okleiny fornirowe,
  • ogromna baza kolorystyczna lakierów TEKNOS,
  • kompletne wyposażenie w zamki, czopy, zasuwnice wraz z progiem aluminiowym ALURON,
  • do każdego modelu drzwi dysponujemy różnorakim wyborem klamek i okuć,

 

Prezentowane modele drzwi drewnianych są w Naszej ofercie standardowej, co nie oznacza, że dla wymagających klientów nie możemy zaprojektować i wykonać JEDYNEJ w swoim rodzaju aranżacji drzwi według pomysłu. 

 

Drzwi zewnętrzne Łódź, drzwi wejściowe, drzwi antywłamaniowe , drzwi drewniane Łódź, drzwi zewnętrzne stalowe