Daszki nad drzwi,  daszki balkonowe, daszki zdobione i kute

 

 

Daszki nad drzwi, daszki balkonowe, daszki zdobione i kute, oraz ścianki boczne do daszków to Nasza propozycja ofertowa. Jakościowe produkty spełnią oczekiwania KAŻDEGO poszukującego profesjonalnych rozwiązań.

 Jako producent oferujemy Nasze markowe produkty o nazwach handlowych GIDOX  ( gięte ) oraz DAXTRA ( balkonowy płaski )

GIDOX to lekkie zadaszenia gięte po łuku, dwuspadowe lub jednospadowe. Możliwość gięcia w obie płaszczyzny na boki, jednospadowe na jeden z boków, lub jednospadowe od ściany do zewnątrz.  Jako producent wykonujemy gięcia łuków samodzielnie. To znacznie obniża czas produkcji oraz podnosi jakość, na którą mamy wpływ samodzielnie. Gięte łuki są zawsze estetyczne i nie pogniecione, co nadaje całości świetny wygląd i znacznie różni się od amatorskich adeptów gięcia profili. Zadaszenia drzwiowe GIDOXdoskonałym i JEDYNYM SŁUSZNYM elementem do zabezpieczenia drzwi przed czynnikami atmosferycznymi. W obecnym czasie stosowanie zadaszeń jest zaleceniem niemalże każdego producenta drzwi zewnętrznych. Nie warto rezygnować z montażu zadaszenia. Może to okazać się znacznie bardziej kosztowne, jeśli dojdzie do wypaczenia lub uszkodzenia drzwi a reklamacja nie zostanie uznana.

Daszki balkonowe, DAXTRA to świetne rozwiązanie dla osłonięcia każdego rodzaju balkonu.Wykonywane są modułowo, co pozwala na łączenie segmentów w ciągi. Instalacja daszków balkonowych, jest łatwa i wiąże się jedynie z przykręceniem wsporników do podsufitki balkonu sąsiadującego. Daszki balkonowe, DAXTRA są odpowiedzią na  „zalewającego” sąsiada, nieczystości ptactwa, czy ochronę przed deszczem i śniegiem. Wytrzymałe płyty poliwęglanowe sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, nadając całość nietuzinkowego desingu i LOOKU. 

Ścianki boczne 

Ścianki boczne, jako dodatek do zadaszeń GIDOX i DAXTRA, są wykonywane z solidnego profilu samonośnego, aluminiowego, który umożliwia wykonywanie nietypowych kształtów. Ścianki boczne są ofertą dodatkową, którą warto rozważyć, aby uniknięcia wiatrów bocznych przed wejściem drzwiowym oraz nasypów śnieżnych. Profile w systemach ścianek są sztywne i wytrzymałe a montaż ścienny i mocowanie do daszku zabezpiecza skutecznie przed silnym wiatrem.

 

Zadaszenia GIDOX I DAXTRA to produkty wykonane z zachowaniem wysokiej jakości i standardów.PEWNE i BEZPIECZNE, posiadają doskonale dopasowane profile, które przenoszą znaczne obciążenia śnieżne i wytrzymają wiele obciążeń wiatrowych. Skonstruowane są również tak, że padający deszcz zostaje wyciszony,co polepsza zdecydowanie użytkowanie. Już nie muszą Państwo szukać przypadkowych rozwiązań lub zawodnych konstrukcji oferowanych w popularnych marketach budowlanych, które służą na jeden sezon. Profesjonalne i trwałe zadaszenia, które posłużą długimi LATAMI zamówią Państwo w opcji z pomiarem lub przez Nasz konfigurator.

Istnieje możliwość wykonania konstrukcji nietypowych zadaszeń oraz zdobionych elementami kutymi. W tym celu zalecamy umówienie się z Naszym konsultantem.

PRZYKŁADOWA GALERIA PRAC WŁASNYCH

daszki nad drzwi, daszki balkonowe, daszki zdobione i kute

Daszki nad drzwi, daszki balkonowe, daszki zdobione i kute, ścianki boczne do daszków